• SK vlajka
  • EN vlajka
Katedra verejného zdravotníctva
Katedra sociálnej práce
Katedra laboratórnych vyšetrovacích metód v zdravotníctve
Katedra ošetrovateľstva
Pracoviská

Katedra verejného zdravotníctva

Pozvánka na online premietanie

Podujatie sa organizuje v rámci kampane Zdravé pracoviská, ktorú implementuje EU-OSHA spolu s Národným inšpektorátom práce a nasou katedrou (katedrou verejného zdravotníctva FZSP TU). Ja ako specialista na Zdravie pri práci ho budem moderovat a vystupim na nom aj s prednaskou zameranou na Rehabilitaciu a návrat do prace po dlhotrvajucej pracovnej neschopnosti. Sucastou podujatia je vzhliadnutie filmu s tematikou pracovného lekárstva. Film, ktorý budeme premietať je film Bird Island, vítaž ceny EU-OSHA Healthy workplaces film award 2019.

Pozvánka do diskusného fóra

Milí študenti a študentky,

dávame do pozornosti a zároveň Vás pozývame do diskusného fóra, v ktorom preberáme rôzne zaujímavé témy ohľadom zdravia. Našim cieľom je, aby ste sa počas zapojenia do diskusií cítili slobodne a nebáli sa vyjadriť svoje postoje, návrhy, podnety a pod..

Diskusie sa uskutočňujú každý pondelok od 18 hod. do 19 hod..

Na tomto permanentnom linku nás nájdete a všetky podrobné informácie k plánovaným diskusiám:

Webinár Posilnenie prevencie hypertenzie a diabetu v krajinách juhovýchodnej Ázie

Členovia riešiteľského tímu projektu SUNI-SEA si Vás dovoľujú pozvať na 2. časť webinára Posilnenie prevencie hypertenzie a diabetu v krajinách juhovýchodnej Ázie.

Webinár sa uskutoční dňa 17. 2. 2021 o 14:00 prostredníctvom aplikácie MS Teams.

  Podrobné informácie nájdete TU

Webinár Posilnenie prevencie hypertenzie a diabetu v krajinách juhovýchodnej Ázie

Členovia riešiteľského tímu projektu SUNI-SEA si Vás dovoľujú pozvať na 1. časť webinára Posilnenie prevencie hypertenzie a diabetu v krajinách juhovýchodnej Ázie. Webinár sa uskutoční dňa 18. 11. 2020 o 14:00 prostredníctvom aplikácie MS Teams.

Pozvánka na webinár